Movies
Ratings
472
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 1.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
HolidayRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5