Series
Ratings
58- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5