Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Blossom AgainRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
JiseulRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.0