Titles you rated
Loser's AdventureRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
RioRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0