Movies
Ratings
392
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Fried Dragon FishRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.5
Ghost SoupRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5