Series
Ratings
39
Lucky LouieRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0