Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
My Little Television V2Rated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0