Series
Ratings
40
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0