Movies
Ratings
956
IncantationRated ★ 3.0
That ChristmasRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0