Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The PittRated ★ 5.0
The PaperRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5