Movies
Ratings
138
ShutterRated ★ 1.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0