Series
Ratings
92- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 대학전쟁Rated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DynastyRated ★ 3.0
Live OnRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5