Titles you rated
FrequencyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5