Movies
Ratings
130
Blade RunnerRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
ContemptRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
FukuokaRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.0