Movies
Ratings
211
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0