Series
Ratings
120
Fate/stay nightRated ★ 0.5
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0