Movies
Ratings
99
All About My WifeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0