Movies
Ratings
38
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0