Movies
Ratings
110
In TimeRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 0.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5