Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0