Series
Ratings
41
Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- The Sound of Your Heart Season 3Rated ★ 4.0
- The Sound of Your Heart Season 2Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0