Movies
Ratings
506
The PriestsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5