Movies
Ratings
52
Forever the MomentRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0