Movies
Ratings
687
SearchingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5