Movies
Ratings
1110
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5- Highway FamilyRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5