Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0- The Mandalorian Season 4Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 1.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0