Titles you rated
ScarfaceRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
SecondsRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0