Movies
Ratings
54
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0