Movies
Ratings
203
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0