Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0