Series
Ratings
103
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Vの嵐Rated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Last FriendsRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0