Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0