Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Russian NovelRated ★ 3.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
Parallel LifeRated ★ 2.5
The GameRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.5
Hill of FreedomRated ★ 4.0