Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5