Series
Ratings
35
Secret GardenRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5