Movies
Ratings
55
La La LandRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0