Series
Ratings
52
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0