Movies
Ratings
108
Hide and SeekRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0