Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0