Movies
Ratings
53
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0