Movies
Ratings
283
SinnersRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 1.0
DownsizingRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0