Movies
Ratings
69
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5