Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.5