Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 2.5