Series
Ratings
416
Shop of the LampRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
PLAYouRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0