Movies
Ratings
70
Love, RosieRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0