Series
Ratings
267
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 2.5- Jump 2Rated ★ 3.0
Miffy's Adventures Big and SmallRated ★ 2.5- Bboongbboong-ERated ★ 3.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 1.5
딩동댕 유치원Rated ★ 4.0
Thomas & Friends Season 1Rated ★ 2.0- Hello JadooRated ★ 3.0
- 와라! 편의점Rated ★ 1.5
- Pororo the Little Penguin Season 3Rated ★ 5.0
- Pororo the Little Penguin Season 2Rated ★ 5.0
Pororo the Little Penguin Season 1Rated ★ 5.0