Series
Ratings
307
My YouthRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
I'll Take the Trip for YouRated ★ 0.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0