Movies
Ratings
923
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
Three Colors: WhiteRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Crooked HouseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Death of a SalesmanRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0