Titles you rated
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0